Baner

Masz mięśnie? Pilates jest dla ciebie!?>

Zwykle do różnego rodzaju treningów jest wiele przeciwwskazań i nie każdy może uprawiać daną dyscyplinę. Jest jednak pilates, który dozwolony jest dla każdego.

Niby bez wysiłku, ale...

Nie każdy lubi przecież biegać, przerzucać ciężary, podskakiwać w rytm tanecznej muzyki czy grać w tenisa. Natomiast pilates to trening całego ciała, ale przeprowadzany w skupieniu, precyzyjnie i dokładnie. Bez gwałtownych ruchów i bez nadmiernego wysiłku, co nie oznacza jednak, że się na nim nie spocimy, a z pewnością będą bolały nas mięśnie, przynajmniej jeżeli ćwiczenia wykonamy prawidłowo. Jest to swoiste połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych.

Naucz siebie i innych

Jest to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie lubią energicznych ćwiczeń. Jeżeli więc jesteś instruktorem i szukasz nowych wyzwań być może właśnie kurs pilates Warszawa może być właśnie dla ciebie. Dzięki tym ćwiczeniom wzmocnisz swoje ciało, wyrzeźbisz je i z czasem z pewnością poprawi się również twoje samopoczucie. Lepszych rekomendacji chyba już nie trzeba. Jest to wciąż niedoceniany system ćwiczeń, dlatego z pewnością warto w takie umiejętności inwestować.

Wpływa on pozytywnie nie tylko na naszą sylwetkę, ale również na samopoczucie, na prawidłową postawę. Śmiało można powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju sposób na życie w zgodzie z samą sobą. Wyzwala energię i pobudza do działania, a efekty z pewnością dają satysfakcję.

Tags: