Kurs dla fizjoterapeutów i lekarzy

W dzisiejszych czasach warto być na bieżąco z przepisami i aktualnymi informacjami. Każda dziedzina, w której pracujemy wymaga ciągłych szkoleń, kursów i praktyki. Dlatego też, IASTM (Instrument Assisted Soft Tissue Manipulation) wychodzi na przeciw wszystkim zainteresowanym i proponuje specjalistyczne kursy i szkolenia zawodowe prowadzone przez najlepszych specjalistów w Polsce. Na jakie kursy i szkolenia warto więc zwrócić uwagę? Gdzie się odbywają i ile kosztują? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. 

1. Rodzaje kursów
Kurs IASTM posiada w swojej ofercie następujący kursy i szkolenia, pozwalające zaznajomić się z następującymi zagadnieniami: 
z technikami manipulacji tkanek miękkich, które nie są „agresywne”, a jednocześnie oferują zadowalające efekty terapii, a także zaznajomić się z testami funkcjonalnymi dysfunkcji wzorców ruchowych globalnych ruchów i eliminować je za pomocą narzędzi IASTM. Po zakończeniu szkolenia zyskuje się również szansę na zakup urządzeń IASTM w konkurencyjnej cenie.

2. Koszty
Kursy IASTM to koszt od ok. 300 do 1000 zł. (wszystko zależy od poziomu, rodzajów szkolenia). Osoby, które z powodzeniem ukończyły taki kurs i zajmują się na co dzień praktyką związaną z danym szkoleniem, bezapelacyjnie twierdzą, iż jest to godna inwestycja w rozwój samego siebie. 

3. Gdzie się odbywają zajęcia? 
W zależności od danego szkolenia, zajęcia odbywają się w Gdańsku, Warszawie czy w innych większych miastach dopiero po uzyskaniu odpowiedniej liczby chętnych w danym miejscu. Zapisanie się na kurs jest bardzo proste. Wystarczy wybrać interesujące nas szkolenie lub kurs i wypełnić dostępny na stronie formularz zgłoszeniowy, który zawiera podstawowe informacje o przyszłym kursancie. Następnie uiścić opłatę (koszt kursu) na wskazane konto bankowe.