Baner

Bielizna wyszczuplająca nie tylko dla pań!?>

Z bielizną wyszczuplającą kojarzone są najczęściej specjalne figi, gorsety czy koszulki, które przywracają kobiecej sylwetce idealne proporcje oraz pozwalają na ukrycie kilku dodatkowych kilogramów. Tymczasem po bieliznę wyszczuplającą mogą również sięgać panowie, którzy dzięki najnowszym rozwiązaniom w zakresie bieliźniarstwa mogą poprawić swój wygląd.


Jaka bielizna wyszczuplająca doradzana jest dla panów?

Męska bielizna modelująca to głównie modelujące figi, koszulki i T-shirty oraz specjalne pasy. Modelujące figi zawsze mają specjalny, szeroki pas w talii, dzięki czemu pozwalają ukryć wystający brzuch oraz modelują talię. Najczęściej szyje się je ze specjalnej tkaniny bawełnianej, która jest bardzo elastyczna. Męska bielizna modelująca sylwetkę uszyta jest najczęściej z wykorzystaniem technologii bezszwowej, przez co nie jest widoczna pod ubraniem.


Męskie koszulki oraz T-shirty również mogą pomóc w kształtowaniu sylwetki. Takie koszulki powinny obciskać sylwetkę, zmniejszając brzuch oraz pomagając w wyrzeźbieniu talii. Dla łatwiejszego noszenia takie koszulki mogą być wykończone szeroki pasem, który również pomaga w modelowaniu sylwetki oraz zapewnia idealne ułożenie koszulki w czasie noszenia.


Tags: