Baner

Szukasz pracy? Naucz się masować!?>

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje chwili relaksu. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zapomnienie o troskach i wszelkiego rodzaju problemach jest przyjemny masaż. Ale to nie jedyna rola masażu. W gabinetach fizjoterapeutów oferuje się także masaże specjalistyczne, sportowe, dla kobiet w ciąży czy osób pracujących w biurach...

Szukasz pracy? Zapisz się na kurs

Umiejętność wykonywania masażu jest koniecznością, jeżeli staramy się o pracę w salonie odnowy biologicznej czy nawet w gabinecie kosmetycznym. Nic zatem dziwnego, że kursy masażu Kraków cieszą się tak dużą popularnością, zarówno wśród osób, które już pracują w salonach wellness i SPA, jak również wśród tych, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Co ważne, praktycznie wszystkie kursy masaż w Krakowie łączą się ze zdobyciem certyfikatu poświadczającego zdobyte umiejętności.

Ile to może trwać?

Wbrew pozorom, kursy masażu w Krakowie nie trwają zbyt długo. Zawodowy kurs masażu trwa około 120 godzin i kończy się egzaminem, który daje uprawnienia do wykonywania zawodu masażysty. Jest to certyfikat w języku polskim i angielskim, zgodnym z wzorem rozporządzenia MEM. Taki kurs daje wiedzę teoretyczną oraz praktyczną na temat masażu klasycznego, relaksacyjnego oraz na temat przeciwwskazań do jego wykonania. Co istotne, każdy kurs odbywa się w niewielkich grupach, dzięki czemu każdy jest traktowany indywidualnie.

Tags: