TENA Lady – co znajduje się w ofercie marki?

Problem z nietrzymaniem moczu nie musi być uciążliwy! Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria, które poprawią komfort codziennego życia. TENA Lady to marka, która posiada ponad 50 lat doświadczenia w dostarczaniu różnego rodzaju rozwiązań, mających na celu zminimalizowanie dyskomfortu związanego z nietrzymaniem moczu.

Komfort i poczucie bezpieczeństwa

TENA Lady pants to produkty skierowane do kobiet zmagających się z problemem nietrzymania moczu. W ofercie marki znajdują się wkładki o różnych parametrach, dzięki czemu każda kobieta jest w stanie znaleźć produkt dopasowany do aktualnych potrzeb. TENA Lady wkładki to akcesoria na dzień i na noc. Wśród produktów można znaleźć:

  • TENA Lady Extra – o zwiększonej chłonności,
  • TENA Lady Maxi Night – dedykowane noszeniu w nocy,
  • TENA Lady Maxi – przy większych problemach z nietrzymaniem moczu, do noszenia na co dzień,
  • TENA Lady Slim – cieńsze wkładki, idealne pod sukienkę lub obcisłe spodnie

Oczywiście nie są to jedyne wkładki TENA Lady znajdujące się w ofercie. Marka oferuje również wkładki TENA Lady Normal TENA Lady Super. 

tena lady

Nie tylko wkładki – inne akcesoria od TENA Lady

Chociaż wkładki stanowią dużą część oferty, to nie są jednymi produktami TENA Lady, znajdującymi się na rynku. Oprócz wkładek, można kupić również różnego rodzaju podpaski, takie jak podpaski TENA Lady Extra, o dużej chłonności, podpaski TENA Lady Maxi, dłuższe niż standardowe oraz podpaski TENA Lady Normal. Poza tym, w ofercie marki dostępna jest również specjalistyczna, chłonna bielizna, pozwalająca zmniejszyć dyskomfort związany z nietrzymaniem moczu.